Logolu Baskılı Promosyon Şekeri ÜretimiÜretim Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Akide şekerlemelerimiz geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. Şekerlerimiz kesinlikle endüstriyel şartlarda üretilmemektedir.Tüm imalatımız, tecrübeli ustalarımız tarafından özenle pişirilmektedir. İmalatlarımız, 25 kilogramlık kazanlarda, doğal meyve özleri, renlendiriciler ve gıda yönetmeliğine uygun diğer tatlandırıcılarla gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz her zaman taze ve çıtırdır, dişe damağa yapışmaz. Ananelerimiz ve dedelerimizin en sevdiği geleneksel lezzeti korumak için elimizden geleni yapıyoruz.

Üretim prosesimiz yoğun adetlerde yüzlerce müşteriyle aynı anda çalışmaya uygun değildir. Geleneksel lezzetler ancak geleneksel üretim yöntemleri ile korunabilmektedir. Bu sebeple butik ve özel üretim üzerine sipariş kabul ediyoruz.Üretim Akışımız


Siparişin Alınması

Yaptırmak istediğiniz bonbon şeker miktarına karar verdikten sonra, bonbon şekerin üzerinde görmek istediğiniz logoyu bize göndererek siparişinizi başlatırsınız.

Grafik Çalışması

Logonuz, şekerin üzerine basılacak şekilde grafik çalışması olarak hazırlanır ve size onaya gönderilir. Daha sonra beğendiğiniz çalışmayı bonbonlarınızın kağıdına basacak olan kalıp hazırlanır ve bonbonlarınızın kağıdı basılır.

Bonbon Sarımı

Kağıdınız basıldıktan sonra istediğiniz miktar ve aromadaki bonbonların sarımı yapılır.

Kalite Kontrol

Sarımı yapılan bonbonların kalite kontrolü yapılır.

Ambalajlama

Kalite kontrolden geçen şekerler 5kg ve 10 kg’lık kolilere doldurulurlar. Ya da isteğinize bağlı olarak özel ambalajlarına yerleştirilirler.

Teslimat

Son olarak ağzınızı tatlandırmak üzere size doğru yola çıkarlar.Siz de hemen sipariş vererek, size özel özenle hazırlanmış bonbon şekerlerinize sahip olun.