Bayilik, Temsilcilik, İş Kuruyorum, Franchising, Kendi İşini Kurmak

Egebonbon olarak 21 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşıma açıyoruz.

 

Böylece Egebonbon temsilcisi olarak reklam şekerleri satacak, üstelik kendi işinizi yapacaksınız.

 

Satış gücünüze ve ikna yeteneğinize inanıyorsanız, değerli müşterilerinize en iyi şekilde reklam hizmeti sunmak için bu fırsatı kaçırmayın…

 

 

Temsilciler İçin Karşılama Şekeri

Misafirini ağırlarken ona ikramda bulunmak bir Türk geleneğimizdir. Hangi sektörde olursak olalım; ikram, genlerimizden bize geçen ağırlama kültürümüzün olmazsa olmazıdır. Çünkü kendi mekanımızda karşıladığımız insanları her türlü memnun etmek isteriz.

Bundan yola çıkarak Egebonbon olarak, hemen hemen her sektörde kullanılan bir ikramlık hazırladık. 21 yıldır da Türkiye’nin önde gelen firmalarına kendi reklamlarını en tatlı şekilde yapmaları için hizmet veriyoruz. Böylece firma logolarının bulunduğu şekerleriyle onlar da kendi müşteri ile güzel bir bağ kuruyorlar.

Bugün daha fazla büyümek ve daha fazla kuruma ulaşmak için iş tecrübemizi temsilcilere açmaya karar verdik.

Temsilcilik Vererek Size Ne Sağlıyoruz?

  • Egebonbon, bonbon şekerini reklam şekeri olarak hayata geçiren ilk firmadır. Öncü bir kuruluş olması bir yana 21 yıldır bu alanda hizmet vererek sürekliliğini sürdürmüştür. Arama motoruna girildiğinde ilk sırada yer almaktadır. Her şeyden önce kendini kanıtlamış, güvenilir ve yaratıcı bir markanın temsilcisi olacaksınız. Böylece müşterilerinize ulaşmak ve onları ikna ekmek sizin için çok zor olmayacak.
  • Satış yapmak için gittiğiniz yerlerde sizi destekleyecek broşür, kartvizit ve kartpostal gibi Egebonbon’a ait tüm materyaller temsilciliğiniz başladığı andan itibaren tarafınıza teslim edilecek.
  • Egebonbon temsilcisi olma konusunda karşılıklı anlaşmamız halinde, size eğitim vermek için bulunduğunuz şehre geliyoruz. İşin satışında ihtiyacınız olan doneleri sizinle yüz yüze paylaştıktan sonra, sizin ya da bizim seçeceğimiz minimum üç kurumu ziyaret ederek birlikte satış görüşmeleri yapıyoruz. Bu görüşmeler, kendi işimizi müşteriye nasıl anlattığımız konusunda sahada canlı eğitim almanızı sağlayacak. Ayrıca biz de 21 yıldır çocuğumuz gibi büyüttüğümüz Egebonbon’u emin ellere teslim etmiş olduğumuzu bilmenin güveniyle yolumuza devam edeceğiz.

 

Temsilcilik Vermek İçin Biz Ne İstiyoruz?

  • Her şeyden önce birebir yaptığımız görüşmelerde bu alanda satış yapabileceğinize dair bizi ikna etmeniz çok önemli. Bu anlamda kendinizle ilgili bizi aydınlatacak her türlü bilgiyi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.
  • İsmimizi, iş tecrübemizi, satış materyallerimizi sizinle paylaşmak için sizden talep ettiğimiz bir bedel var. 3000 TL olan bu bedel karşılığında sadece bu saydıklarımızı değil aynı zamanda 100 kg’lık şeker satın almış oluyorsunuz. Bir anlamda size ilk satışlarınızı stoktan değerlendirebileceğiniz bir başlangıç imkanı sağlıyoruz.
  • Her şeyden önce önden ödediğiniz bu stoğu satmak sizi satış konusunda motive edecektir. Ayrıca bu işi yapıp yapamayacağınızı karşılıklı görmemiz konusunda, kısa süre içinde hem size hem bize fikir verecektir. Bu sayede biz markamızı ve emeğimizi boşa harcamamış oluyoruz. Siz de çok büyük bir riske girmeden kendi işinizi kurma şansı yakalıyorsunuz.

 

İletişime Geçin

 

Bütün bu bilgilerin doğrultusunda bizim temsilcimiz olarak kendi başınıza yürüteceğiniz işinizi kurmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin. Bulunduğunuz bölgenin temsilcisi olmanız için işlemleri bir an önce başlatalım.

Temsilcilik için iletişim numaramız: 0546 479 10 73

 

Egebonbon