“En Tatlı Reklam”

Geleneksel yöntemlerle üretilen firma logo baskılı promosyon reklam şekeri konusunda 21 yıllık tecrübe. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye sorunsuz kargo. Baskılı reklam şekeri fiyatları ve detaylar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Üretim Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Akide şekerlemelerimiz geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. Şekerlerimiz kesinlikle endüstriyel şartlarda üretilmemektedir.Tüm imalatımız, tecrübeli ustalarımız tarafından özenle pişirilmektedir. İmalatlarımız, 50 kilogramlık kazanlarda kristal şeker, doğal renklendiriciler ve meyve özleri ile gıda yönetmeliğine uygun üretilmektedir.

Ürünlerimiz her zaman taze ve kıtırdır, dişe damağa yapışmaz. Anneannelerimiz ve dedelerimizin en sevdiği geleneksel lezzeti korumak için elimizden geleni yapıyoruz.

Üretim prosesimiz yoğun adetlerde yüzlerce müşteriyle aynı anda çalışmaya uygun değildir. Geleneksel lezzetler ancak geleneksel üretim yöntemleri ile korunabilmektedir. Bu sebeple butik ve özel üretim üzerine sipariş kabul ediyoruz.

 

Biz Kimiz ?

Ege Bonbon, Ege San. ve Tic. adı altında 1998 yılında faaliyete geçmiş ve promosyon sektörünü logolu bonbon şeker ile tanıştırmıştır.

Logolu bonbon şekeri Türkiye’de ilk üreten firma olarak bu ürünü en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara üretmek, bunu yaparken de müşteri memnuniyetini esas kılmak ilk hedefimiz olmuştur.

Promosyon sektöründe 1998 yılından günümüze deneyim kazanan firmamız Türkiye’deki bir çok köklü şirketin ve uluslararası dev kuruluşların ilk tercihi olmuştur. Buna layık olmak adına da çalışmalarını sürdürmektedir.

Neden Ege Bonbon ?

  • Sizin için ürünlerimizi hazırlarken en lezzetli ve en doğal şekerleri kullanıyoruz.
  • Logonuzu en iyi şekilde yansıtmak adına baskı kalitesini en üst düzeyde tutmaktayız. Size 5 renkli baskı ve resim baskı seçeneği sunuyoruz.
  • Ürünlerden memnun kalmanıza çok önem verdiğimiz için satış sonrasında kesinlikle sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ürünlerde ilgili her türlü sorularınızı dinliyor ve yardımcı oluyoruz.
  • Sağlığınız için üretim sürecinde sağlık denetimlerine ve kalite kontrole çok önem veriyoruz.
  • Kurumsal paketlemede en akılcı çözümleri sunmaktayız.
  • Bütün bunları sektörde ulaşabileceğiniz en düşük fiyatla yapıyoruz.

Neden Logolu Şeker ?

Logolu şekerler promosyon sektörüne girdikten sonra çok hızlı bir şekilde otellerin, restoranların, sağlık merkezlerinin ve hizmet sektöründeki diğer bir çok şirketin vazgeçemediği bir ikramlık haline gelmiştir.

Logolu şekerin bu denli hızlı ilgi görmesinin asıl sebebi kullanan şirkete prestij ve kalite kazandırmasıdır. Tabii bunun yanında reklam niteliği de yadsınamayacak kadar fazladır.

Düşünün ki sizin şekerleriniz müşterilerinizin gittiği tüm yerlere yayılıyor ve logonuz bir anda bir çok insanın hafızasına yerleşiyor. İşte bu şekilde sizi tanıyan insan sayısı artıyor. Aynı zamanda müşterisine alelade bir piyasa şekeri sunmaktansa kendi şekerini yaptırmış bir şirket her zaman için müşterinin gözünde daha kaliteli bir hale bürünüyor.

  • Prestij
  • Kalite
  • En tatlı reklam

işte bu yüzden Ege Bonbon Logolu Şeker.

Sipariş ve Üretim Süreci

Sipariş ve üretim sürecini mi merak ediyorsunuz? Tüm ayrıntılarıyla şematik olarak inceleyebilirsiniz.

Ambalajlama

Şekerlerimiz size 5 kg ve 10 kg lık koliler halinde teslim edilir. İsteğinize göre ambalajlama şekli değiştirilebilir. Detaylı bilgi için hazırladığımız dokümanı inceleyebilirsiniz.

İstek ve Geri Bildirimleriniz İçin,

Ürün, üretim ve hizmet kalitemizi iyileştirecek bir fikriniz mi var. Birlikte değerlendirelim. Tüm konularla ilgili düşüncelerinizi iletmekten çekinmeyin.