Nanenin Faydaları

Nane kokusu bile insanın ilk anda ruhunu rahatlatır, içini ferahlatır. Bunun dışında sağlık yönünden pek çok faydaları vardır. Her şeyden ağız kokusuna karşı en etkili kokuya sahip bitkilerden biridir nane. Mide sağlığı açısından çok faydalıdır. Hazımsızlık gibi sindirim sıkıntılarına iyi gelir. A vitamini açısından zengin olan nanenin içinde aynı zamanda bol miktarda kalsiyum, potasyum, magnezyum, folat ve Omega-3 yağları bulunmaktadır.

Bütün bunlar naneyi şifa kaynağı haline getirmektedir. Solunum hastalıklarına iyi geldiği gibi, sakinleştirici bir etkisi vardır. Adet sancısını dindirmede ve anne sütünü arttırmada etkilidir. Kansızlık sorununa çok iyi gelmektedir. Kokusuyla ve aromasıyla ferahlatıcı özelliği vardır. Mide bulantısını hemen geçiririr.

Taze naneyi sıcak suya atıp tüketebileceğiniz gibi soğuk içeceklerde de kullanabilirsiniz. Hele hele çantanızda şeker olarak tutarsanız gayet güzel olmaz mı?

Egebonbon olarak; müşterilerinize ve konuklarınıza gönül rahatlığıyla ikram edeceğiniz, ağız kokusuna çözüm önerimiz olan naneli şeker üretiyoruz.

Reklamınızı yapacağınız baskılı bonbon şekerleriniz için naneli şeker seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.