Getir firması için karşılama şekeri tasarladık..

Böylece “Getir Bi Mutluluk” logo baskılı şekerlerinizi değerli müşterilerinize en iyi şekilde sunabileceksiniz…

Satın almak için lütfen görsel üzerine tıklayınız.


 

Getir Firması İçin Karşılama Şekeri

Misafirini ağırlarken ona ikramda bulunmak bir Türk geleneğimizdir. Hangi sektörde olursak olalım; ikram, genlerimizden bize geçen ağırlama kültürümüzün olmazsa olmazıdır. Çünkü kendi işimizi yaparken hizmet verdiğimiz insanları her türlü memnun etmek isteriz.

Bundan yola çıkarak Egebonbon olarak, siz değerli Getir firması için; müşterilerinizin ağzını ferahlatacak tatlı bir ikram hazırladık. Gerekli olan her şeyi düşündük. Yapmanız gerek tek şey, kiloluk Getir şekerlerimizi almak ve müşterilerinize gönderdiğiniz paketlerinizin içine birer tane koymak.

“Getir Bi Mutluluk” logo baskılı Getir firması için özel hazırlanan şekerlerimiz, doğal akide şekerinden üretilmektedir.

Akide şekeri geleneksel Türk şekerimizdir. Geçmişi 16. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Şeker ve meyvenin, özel hazırlanmış bakır kaplar içinde yavaşça ve saatler boyunca kaynatılarak karıştırılmasıyla elde ettiğimiz akide şekerlerimizin benzersiz bir lezzeti vardır. Şekerlerimiz geçtiği işlemden dolayı kesinlikle bakteri barındırmamaktadır.

Getir firmasına özel hazırladığımız karşılama şekeri için farklı ve birbirinden lezzetli çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz. Karışık meyveli şekerlerimiz portakallı, ahududulu, çilekli, limonlu, elmalı, böğürtlenli olabileceği gibi; ağız kokusunu önleyen ve mideye destek veren mentollü ve karanfilli seçenekleriyle de hazırlanabilmektedir.

Bir yıl gibi uzun raf ömrü olan şekerlerimiz, doğru saklandığında iki yıl rahatlıkla bozulmadan korunabilmektedir. Bu anlamda kalitemizden ödün vermeyen bir yol izlemekteyiz.

“Getir Bi Mutluluk” logo baskılı bonbon şekeri siparişi vermek için lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz.

Egebonbon