Markanıza özel şekerinizi hazır tasarımlarımız arasında bulamadınız mı?

Hiç sorun değil!

1- Aşağıdaki formu doldurun ve logonuzu yükleyin.

2- Aşağıdaki tasarım şeker ürünümüzü  satın alın.    

Bu kadar!

Siparişinizi en kısa sürede hazırlayıp, tarafınıza  kargolayalım!

Not: Logonuzu JPG, JPEG, TIFF, PNG, EPS, PSD (Photoshop) ve AI (Illustrator) formatlarında 10 MB geçmeyecek halde, en fazla 2 dosya olarak gönderebilirsiniz.

 
[contact-form-7 id=”11433″]

Logo yüklemede sorun yaşarsanız buraya tıklayarak bizimle diğer kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

Formu doldurup, logonuzu yüklediyseniz şimdi aşağıdaki ürüne tıklayarak satın alabilirsiniz.

Not: Buradan logo yükleyip formu doldurduktan sonra, aşağıdaki ürün içerisindeki bulunan aynı formu tekrar doldurmanıza gerek yoktur, direkt siparişinizi verip ödemenizi yapabilirsiniz.

Özel Siparişlerde minimum üretim 10 KG’dır. Aşağıdaki fiyata 10 KG şeker, 1 adet asetat, kargo, klişe bedeli, tasarım bedeli ve KDV dahildir.

10 KG’dan fazla sipariş vermek isterseniz lütfen bizimle buraya tıklayarak iletişime geçiniz.


 

Markanıza Özel Logolu Bonbon Şeker

Misafirini ağırlarken ona ikramda bulunmak bir Türk geleneğimizdir. Hangi sektörde olursak olalım; ikram, genlerimizden bize geçen ağırlama kültürümüzün olmazsa olmazıdır. Çünkü kendi mekanımızda karşıladığımız insanları her türlü memnun etmek isteriz.

Bundan yola çıkarak Egebonbon olarak, siz değerli firmalarımız için müşterilerinizi karşılarken onları rahatlatacak çok tatlı bir ikram hazırladık. Kolay ve işlevsel bir sunum gerçekleştirebilmeniz için de gerekli olan her şeyi düşündük. Yapmanız gerek tek şey, markanıza özel tasarladığımız kutulu şekerlerimizi almak ve firmanızın en tatlı köşesine koymak.

Akide şekeri geleneksel Türk şekerimizdir. Geçmişi 16. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Şeker ve meyvenin, özel hazırlanmış bakır kaplar içinde yavaşça ve saatler boyunca kaynatılarak karıştırılmasıyla elde ettiğimiz akide şekerlerimizin benzersiz bir lezzeti vardır. Şekerlerimiz geçtiği işlemden dolayı kesinlikle bakteri barındırmamaktadır.

Markanıza özel logolu bonbon şeker için farklı ve birbirinden lezzetli çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz. Karışık meyveli şekerlerimiz portakallı, ahududulu, çilekli, limonlu, elmalı, böğürtlenli olabileceği gibi; ağız kokusunu önleyen ve mideye destek veren mentollü ve karanfilli seçenekleriyle de hazırlanabilmektedir.

Bir yıl gibi uzun raf ömrü olan şekerlerimiz, doğru saklandığında iki yıl rahatlıkla bozulmadan korunabilmektedir. Bu anlamda kalitemizden ödün vermeyen bir yol izlemekteyiz.

Egebonbon