Meyveli Bonbon Şeker
Ramazan ayı hoşgeldin ramazan logolu bonbon şeker fotoğrafı

Bu yılın ramazan takvimine göre,12 Nisan 2021 Pazartesi günü Ramazan ayı orucu tutulmaya başlanacak. 13 Mayıs’a kadar sürecek oruç ayının iftarları için tasarlanmış, üzerinde Ramazan Ayı temalı şekerleri, birer kilogramlık kutularda yakın çevrenize, çalışanlarınıza sizin adınıza kargolayabiliriz.

Meyveli şekerin yanında başka tatları da seçmeniz mümkün. Karanfilli, mentollü tatlarda mümkün. Özellikle Karanfilli üretimimizde doğal, kurutulmuş karanfili öğütüp, şeker piştikten sonra, soğuma esnasında şeker hamuruna atıp, beraber yoğuruyoruz. Böylece karanfil tadı ve kokusu tüm hamura işliyoruz. Taze sarıma giren şekerlemelerde, ambalajını açar açmaz buram buram karanfil kokusuyla karşılaşıyorsunuz.

Hemen ramazan logolu bonbon şekeri siparişini ver.

Diğer tatlar olarak zencefilli, tarçınlı hatta karabiberli şekerleme bile üretiyoruz. Şeker acı tadı örterken siz baharatın faydalı yanından istifade edebiliyorsunuz. İlk başta Türk ağız tadına uygun gelmese de faydaları göz önünde bulundurulduğunda vazgeçilmez bir cep arkadaşınız olacak şekerlemelerimiz için minimum on kilogramdan başlamak üzere sipariş almaktayız.

Beşer kiloluk kolilerde hazırladığımız ürünü müşterimiz talep ettiği takdirde birer kilogramlık paketler halinde de hazırlama şansımız var.

Ayrıca Hoş geldin Ramazan sloganının yanı sıra  şirketiniz için kişiselleştirme şansınız da var.

Yollayın logonuzu, Hoş geldin temennisinin aralarına şirket logonuzu da basalım.

Hem reklam hem ikram olacak şekilde şirket promosyonunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Kiloluk hediyelik koliler yerine daha düşük miktarlı, son kullanıcıya yönelik, hediyelik şekerleme poşetleri de hazırlamak mümkün. Çeşitli gramajlarda, hışır, şeffaf poşetlere hazırlayacağımız hediyeliklerin üzerlerine şirket logosu, sticker üzerine basılıp yapıştırılabilir.

Böylece aynı miktarla daha çok tüketici noktaya ulaşmış olursunuz.

Hediye yolladığınız şekerler Ramazan Ayı boyunca müşterilerinize firmanızı hatırlatmış olacak. Üretim şekli sebebi ile şekerlerimizin, normal saklama koşullarında altı ay ile bir yıl arasında tüketilmesinde bir sakınca yoktur. Akide tarzı dediğimiz pişirme şekli sebebi ile uzun ve dayanıklı tüketim ve saklama şansı vardır. Büyük ölçekli üretimlerde ve çoğunlukla ihracata yönelik çalışan firmalar uzun raf ömrü hedefledikleri için dayanıklılığı sağlayacak katkı maddeleri ile şeker ömrünü uzatmaktadır. Ancak bir misyonumuz gereği asla ve asla üretim şeklimizden ödün vermeden otuz yıldır üretmeye ve Türkiye’nin büyük küçük 7000’i aşkın firmasına hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

WhatsApp chat